Junior marketingový manažér - social media

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

Miesto práce
Železničiarska 13, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1.000 EUR + mesačné odmeny podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa sociálnych sietí - plánovanie a tvorba obsahu (FB, LI, Instagram, Youtube)
Sledovanie trendov v online marketingu a hľadanie nových marketingových príležitostí
Plánovanie a realizácia externých reklamných kampaní
Návrh a realizácia súťaží
Komunikácia s kníhkupectvami
Starostlivosť o reklamné predmety
Tvorba a zasielanie newsletterov
Ďalšie marketingové činnosti podľa zadania

- zamestnanecké benefity
- práca v stabilnom a úspešnom vydavateľstve
- mladý kolektív
- flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je požadované špecifické vzdelanie, kandidát bude dôkladne zaučený

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
HTML - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom.
Pracovitosť, presnosť, dôslednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, tímovosť, ochota učiť sa.

Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry, na projekty internetovej publicity, poskytovanie odborných školení a konferencií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2703499  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1.000 EUR + mesačné odmeny podľa výsledkov