Riaditeľ pobočky

VEREX - ELTO, a. s.

Miesto práce
Elektrárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
05.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + prémia závislá od výsledkov pobočky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie procesov na pobočke, organizovanie a koordinovanie jednotlivých úsekov pobočky - obchodní zástupcovia, úsek predaja, logistika a sklad (cca 16 zamestnancov),

- spolupráca s ostatnými celkami spoločnosti - centrála, pobočky, sesterské spoločnosti, účasť na poradách,

-návrhy na zlepšenie ich koordinácie, optimalizácia, systémové zmeny, požiadavky na nové funkcionality IT procesov

- starostlivosť o pridelených zákazníkov, udržiavanie obchodných kontaktov a vyhľádavanie potenciálnych zákazníkov, uzatváranie zmlúv,

- sledovanie pohľadávok pridelených zákazníkov

- tvorba predajných ponúk a spracovanie predajných objednávok

zaujímavá pozícia v stabilnej spoločnosti
priestor na sebarealizáciu
notebook
mobilný telefón, mobilný internet
firemné aktivity
DDS
pružná pracovná doba - v prípade záujmu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadakvy, prosíme Vás o zaslanie Vášho štrukturovaného životopisu na mailovú adresu:
[email protected].

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor s vedením spoločnosti.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/13 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
OpenOffice - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod - silnoprúd je výhodou

- skúsenosti v oblasti riadenia predaja, logistiky a skladového hospodárstva a s riadením ľudí a procesov
- obchodnícke zručnosti, skúsenosti s akvizíciou nových obchodných partnerov
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť reprezentovať

komunikatívnosť, samostatnosť, rozhodnosť a príjemné vystupovanie na verejnosti

Spoločnosť VEREX-ELTO, a.s. je obchodná spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 1993 a zaoberá sa predajom a poskytovaním služieb v oblasti predaja elektroinštalačného tovaru, káblov a svietidiel, vrátane odborného poradenstva.

S obratom v skupine 62 mil EUR a tímom cca 205 zamestnancov pôsobiacich na 15 pobočkách po celom Slovensku, patrí Skupina VEREX-ELTO medzi popredných hráčov na trhu s elektroinštalačným tovarom, káblami a svietidlami.

Príď medzi nás a zvyšuj s nami kvalitu, ktorú chceme prinášať našim zákazníkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1938511  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda + prémia závislá od výsledkov pobočky