Skladník

VEREX - ELTO, a. s.

Miesto práce
Priemyselná 22, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
16.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, základná mzda+prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj tovaru zo skladu
-prevíjanie káblov, ukladanie káblov na skladové miesta vysokozdvižným vozíkom
- priebežná kontrola skutočného stavu na sklade a evidenncia nezrovnalostí v IS
- vychystávanie tovaru pre pobočky
- účasť na inventúre tovaru a obalov
- obsluha VZV

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV
UPREDNOSTŇUJEME UCHÁDZAČOV Z OKOLIA LM

II. zmenná prevádzka

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu na e-mailovú adresu: [email protected] s predmetom správy: "Skladník". Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/13 v nasledovnom znení:

\"V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou VEREX -ELTO, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.\"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, odbor silnoprúd výhodou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť a komunikatívnosť
preukaz VZV výhodou

Spoločnosť VEREX-ELTO, a.s. je obchodná spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 1993 a zaoberá sa predajom a poskytovaním služieb v oblasti predaja elektroinštalačného tovaru, káblov a svietidiel, vrátane odborného poradenstva.

S obratom v skupine 62 mil EUR a tímom cca 205 zamestnancov pôsobiacich na 15 pobočkách po celom Slovensku, patrí Skupina VEREX-ELTO medzi popredných hráčov na trhu s elektroinštalačným tovarom, káblami a svietidlami.

Príď medzi nás a zvyšuj s nami kvalitu, ktorú chceme prinášať našim zákazníkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1704565  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, základná mzda+prémia