Pracovník na opravy zdvíhacích zariadení

VEP - VÝŤAHY, ESKALÁTORY, PLOŠINY, s.r.o.

Miesto práce
Slovenská republika, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
výhodné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opravy , servis, montáže, prehliadky a skúšky zdvíhacích zariadení - výťahy, eskalátory, plošiny, žeriavy, brány, divadelná technika a iné zdvíhacie zariadenia

ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu s odborným rastom , služobné auto a služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

uchádzač musí vedieť čítať elektrické schémy, byť manuálne zručný a zdravotne spôsobilý pracovať vo výške, výhodou je Osvedčenie §21 - elektrotechnik (§22 alebo §23)

Naša spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už skoro 15 rokov , hlavnou činnosťou je vykonávanie opráv, montáží , servisu a prehliadok a skúšok zdvíhacích zariadení

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2555119  Dátum zverejnenia: 15.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výhodné platové podmienky