Manažér pre finančnú kontrolu - región Západ II.

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá a aktívne spolupracuje s oddeleniami spoločností prideleného regiónu pri príprave rozpočtov a finančných plánov;
• Zodpovedá za sledovanie plnenia rozpočtov a plánov spoločností regiónu Západ II;
• Zodpovedá za vypracovanie dlhodobého plánu spoločností regiónu Západ II na základe požiadaviek centrály;
• Zodpovedá za vypracovanie výročných správ za spoločností regiónu Západ II;
• Vyhodnocuje plnenie plánu a zodpovedá za vysvetlenie odchýlok spoločností regiónu Západ II voči plánu a minulému roku;
• Spolupracuje pri spracovaní pravidelných finančných reportov, správ a analýz za celú skupinu Veolia pre manažment a akcionárov;
• Spolupracuje na zefektívňovaní kontrolingových procesov a nástrojov;
• Pripravuje návrhy a opatrenia smerujúce k zlepšovaniu finančných výsledkov spoločností regiónu Západ II a k zvyšovaniu synergií v rámci skupiny Veolia.

podľa platnej kolektívnej zmluvy (ročná výkonnostná prémia, dovolenka nad rámec zákona, stravné lístky nad rámec zákona, príspevok zo sociálneho fondu a i.)

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer (financie, kontroling)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme finančného manažéra s nadštandardnou znalosťou práce s MS Excel potrebnou pre plnenie širokého spektra kontrolingových úloh.
Požadujeme:
• VŠ vzdelanie ekonomického smeru;
• anglický jazyk - aktívne;
• nadštandardná znalosť práce s MS Excel;
• silné analytické myslenie, aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, organizovanosť;
• reportovacie, prezentačné, komunikačné a argumentačné zručnosti;
• prax v oblasti financií 3-5 rokov.

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Ďurdina
E-mail: poslať životopis
ID: 2899585  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou