Recepčná/ý

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Veolia Energia Slovensko hľadáme novú posilu, ktorá bude mať na starosti chod recepcie.

Aké budú Vaše každodenné úlohy?

• starostlivosť o návštevy (privítanie, občerstvenie, ohlásenie osoby)
• prijímanie, prepájanie a vybavovanie telefonátov, odovzdávanie odkazov
• organizácia, prijímanie a evidencia došlej a odoslanej korešpondencie + kuriérska služba
• kopírovanie, scanovanie a viazanie dokumentov
• starostlivosť o zasadacie miestnosti (zabezpečenie občerstvenia na poradách, písacích potrieb, starostlivosť o čistotu v zasadacej miestnosti)
• zodpovednosť za čistotu a poriadok v okolí recepcie

• ročná výkonnostná odmena (t. j. 13.plat)
• každoročné zvyšovanie miezd na základe kolektívneho vyjednávania
• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• min. dva dni voľna naviac (v závislosti od podmienok)
• stravné v hodnote 5,10 € za každý odpracovaný deň a aj počas dovolenky
• MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
• príspevky pri pracovných jubileách
• príspevok na voľno časové aktivity (relax, kultúra, šport, cestovanie a pod.)
• zľavy u našich vybraných partnerov (ubytovacie služby, obchody)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti na danú pozíciu.

Vaše osobné údaje budú použité výlučne za účelom uskutočnenia výberového konania. Po uskutočnení výberového konania ich môžeme spracúvať výlučne s Vašim výslovným súhlasom.

Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie v spoločnostiach skupiny Veolia Energia Slovensko nájdete na stránke vesr.sk v časti ochrana osobných údajov https://vesr.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

V prípade uplatňovania práv dotknutej osoby, alebo ak máte otázky , týkajúce sa ochrany osobných údajov v našich spoločnostiach, obráťte sa prosím na našu zodpovednú osobu, resp. koordinátora osobných údajov prostredníctvom
e-mailu na: [email protected], [email protected],
telefonicky na: +421 48 43 27 360, alebo písomne na adrese spoločnosti:
Veolia Energia Slovensko, a.s.
do rúk: zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov
Einsteinova 21,
851 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a profesionálne vystupovanie
• komunikatívnosť
• zvládanie stresových situácií
• samostatnosť
• spoľahlivosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 2797103  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac