Revízny technik - plyn / tlak

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva odborné prehliadky a skúšky vyhradených plynových a tlakových zariadení;
  • Spracováva protokoly o vykonaných odborných prehliadkach a skúškach v zmysle STN a EN a interných smerníc;
  • Sleduje aktuálne normy v zmysle svojich oprávnení a podľa svojej pracovnej činnosti a riadi sa nimi;
  • Sleduje aktuálny stav v rozvoji používanej meracej a diagnostickej techniky;
  • Spolupracuje pri návrhu a zostavovaní plánov činnosti oddelenia a plánov vykonávania OPaS VTZ;
  • Vedie evidenciu príslušných noriem a vyhotovených záznamov a ukladá ich v zmysle registratúrneho poriadku spoločnosti;
  • Spracováva kalkulácie v rozsahu výkonu svojich činností a podklady pre cenové ponuky a interné cenníky.

Iné výhody

ročná výkonnostná prémia
stravné lístky
2 dni dovolenky navyše
vzdelávanie zamestnancov

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

PODMIENKA !!!
Osvedčenie na činnosť odborného pracovníka vyhradených technických zariadení plynových a tlakových (PZ – A, TZ – A) rozsahu: Ah, Bh1

Vyžadujeme:
  • samostatnosť;
  • zodpovedný prístup k práci;
  • proaktivitu;
  • chuť a ochotu zdieľať vedomosti a učiť sa nové veci.

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.

Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.
O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, Vaša žiadosť bude v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Adresa spoločnosti

Veolia Energia Slovensko a.s.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Urminská
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2661759   Dátum zverejnenia: 23.11.2016