Operátor skládky (biomasa)

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
1. 7. 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia s pevným palivom a biomasou, obsluha skládky,
  • usmerňovanie pohybu kamiónov na skládke a vykládka
  • odoberanie vzoriek na meranie vlhkosti (z kamiónov, z vagónov)
  • kontrola kvality dodávky (vizuálna a podľa potreby rýchla kontrola vlhkosti)
  • sledovanie a riadenie reklamácií,
  • obsluha nakladačov

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine VEOLIA ENERGIA.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní od prijatia Vášho životopisu alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 10 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.
Keďže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú 3 výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • spôsobilosť na obsluhu nakladača
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Ďurdina
E-mail: poslať životopis
ID: 2619746  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou