Elektrikár - údržbár

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Einsteinova 25, Bratislava - budova Digital Park, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PODMIENKA !!!
  • § 22 samostatný elektrotechnik) alebo §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky nad 1000V (Vyhláška 508/2009);
  • kuričský preukaz tr. V.;
  • pracovný režim (07:00 - 19:00 - 2 dni zmena, 2 dni voľno).

• Denne vykonáva všetky preventívne činnosti pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti výrobno-technických zariadení a zariadení spoločných priestorov budovy.
• Vykonáva drobné údržbárske práce na objekte / elektro, voda , odpad/.
• Aktívne pracuje so zariadením MaR , kontroluje a nastavuje optimálne parametre prevádzky chladenia a VZT.
• Podieľa sa na odstraňovaní incidentov v spolupráci s vedúcim prípadne regionálnou údržbou prostredníctvom Helpdesk.
• Spolupracuje a koordinuje dodávateľské firmy pri technickom zabezpečení komplexnej správy budov.
• Zodpovedá za riešenie pridelených technických problémov v rámci objektu..
• Prevádzkuje a sleduje stavu klimatizácie, kotolne, vzduchotechniky a chladenia, teplôt chladiacich médií, úžitkové vody, EPS, SHZ, vykurovacie vody, regulovanie teplôt podľa požiadaviek prevádzky vrátane zapínania osvetlenia.
• Kontroluje technológie podľa denného plánu so zápisom do prevádzkových denníkov, stavebných prvkov objektov.
• Spravuje dokumentáciu a administráciu revízií, dennú kontrolu technických zariadení / jednoduché opravy a všetky práce súvisiace s údržbou a prevádzkou budovy.

Pozn.: Ubytovanie neposkytujeme.

  • Práca v stabilnej spoločnosti medzinárodného charakteru.
  • Zabezpečenie povinného vzdelávania.
  • Výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (bližšie informácie pri osobnom stretnutí).

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia na Slovensku.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti údržby elektrických zariadení a v správe budov
  • §22 alebo §23
  • kuričský preukaz tr. V.

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 2567171  Dátum zverejnenia: 18.5.2016