Elektrikár MaR

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Lenardova 6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva opravy a údržby, preventívne prehliadky elektrozariadení výhrevní a OST;
• Práca na bleskozvodoch (oprava objektov OST , kotolne)
• Vykonáva pravidelnú kontrolu detektorov CH4 a CO;
• Denne vykonáva všetky preventívne činnosti pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti výrobno-technických zariadení a zariadení spoločných priestorov budovy;
• Zabezpečuje servisné činnosti, opravy čerpadiel a opravy elektroinštalácií v prevádzkach spoločnosti;
• Vykonáva drobné údržbárske práce na objektoch elektro (osvetlenie, vypínače, zásuvky...);
• Spolupracuje na odstraňovaní havarijných stavov TEZ;
• Vykonáva evidenciu podkladov o svojej činnosti, odovzdáva ju denne svojmu vedúcemu;

Podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

PODMIENKY
• stredoškolské vzdelanie;
• osvedčenie EZ §22 vyhlášky 508/2009 do 1000V (nad 1000V výhoda)
• prax na VTZ elektro

VÝHODA
• kuričský preukaz triedy V. - výhodou;
• osvedčenie na vykonávanie pravidelnej kontroly detektorov CH4 a CO (GABA, JTO)
• skúsenosti s revíziou a kontrolou elektrického ručného náradia (STN 361600) a elektrických spotrebičov (STN 331610)
• ovládanie MS Office (Excel, Word) - min. základná úroveň.

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
• Dobré komunikačné schopnosti;
• analytické schopnosti;
• efektívne riešenie problémov;
• svedomité plnenie povinností;
• orientácia na výsledok;
• flexibilita;
• práca v kolektíve;
• záujem na trvalom zlepšovaní znalostí a zručností

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 2549013  Dátum zverejnenia: 27.6.2016