Vedúci projektu ( správa tepelno - technických zariadení )

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Košický kraj, Košice, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.07.2013
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre projekt zameraný na dodávku tepla a správu "TTZ" hľadáme kandidáta z východného Slovenska (Rožňava, Dobšiná, Spišská Nová Ves, Štítnik ) s technickým vzdelaním a manažérskymi skúsenosťami. Jeho hlavnou úlohou bude dozor nad komplexnou prevádzkou tepelných zariadení a ostatných zariadení vo zverenej oblasti (Rožňava, Dobšiná, Spišská Nová Ves, Štítnik ) koordinácia revízií, odborných prehliadok a odborných skúšok, servisných prehliadok technologických zariadení, koordinácia zverených zamestnancov.

Náplň práce :

• úzka spolupráca s manažérom projektu pri zmluvných činnostiach projektu
• priamy kontakt so zástupcami klienta ( organizáciami)
• zodpovednosť za zlepšovanie a optimalizáciu, zvyšovanie produktivity a efektívnosti poskytovaných služieb v rámci svojho regiónu
• pravidelné zabezpečovanie obhliadok stavu TTZ priamo v teréne
• návrh optimalizácie úspor spotreby zemného plynu a energií ( vhodným správaním sa, alebo optimálnou reguláciou systémov )
• podieľanie sa na príprave navrhovaných ročných investičných plánoch
• plánovanie, koordinácia a organizovanie aktivít na operatívnej úrovni
• práca s technickou dokumentáciou (normy, prevádzkové predpisy, výkresy, schémy)
• dodržiavanie zákonných a právnych noriem pri prevádzke a údržbe TTZ zariadení
• kontrola a zodpovednosť za správnosť a prehľadnosť prevádzkových záznamov zverených objektov a technológií
• podieľanie sa na tvorbe nových alebo úpravách existujúcich prevádzkových dokumentov (prevádzkové poriadky, pracovné postupy údržby ...)
• spolupráca a koordinácia na odstraňovaní havarijných stavov zverených TTZ
• komunikácia s klientom, riešenie technických sťažností a reklamácií zákazníkov projektu, zabezpečenie riešenia
• plánovanie prác - tvorba harmonogramov odborných, skúšobných, servisných prehliadok, dodržiavanie frekvencií zákonom predpísaných revízií
• spolupráca so subdodávateľmi, spracovanie kompletnej agendy subdodávateľskej činnosti (registrácia dodávateľov v systémoch, vypracovanie zadaní, vystavovanie objednávok, preberanie prác, validácia faktúr), podieľanie sa na výbere dodávateľov
• organizačné a administratívne práce, poskytovanie a spracovanie administratívnych a finančných údajov
• sledovanie a dodržiavanie rozpočtu oddelenia
• návrh opatrení a riešení na zlepšenie hospodárskej činnosti prevádzok

Na základe doručeného životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre množstvo žiadostí sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba tým kandidátom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor. V prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať s pozvánkou na pohovor rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

tepelná energetika, elektro - technika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia nie je vhodná pre absolventa bez relevantnej praxe.

Požiadavky:
• odbornosť = min. 3 ročné skúsenosti vo vedúcej pozícii v oblasti energetického manažmentu
• orientácia a prax v oblasti tepelnej energetiky, výroby a dodávky tepla
• manažérske zručnosti a skúsenosti, komunikačné zručnosti, organizačné a riadiace schopnosti
• orientácia na výsledky, samostatnosť v riadení a rozhodovaní a schopnosť prijať zodpovednosť
• prirodzená autorita, spoločenské vystupovanie – vyjednávacie zručnosti
• technické myslenie a schopnosť analytického riešenia problémov
• rozhodnosť a odolnosť voči psychickej záťaži, vysoká miera flexibility
• schopnosť tímovej spolupráce, schopnosť efektívneho vedenia a motivácie ľudí – priama skúsenosť s vedením tímu
• zmysel pre presnosť a dôslednosť (zvyknutý doťahovať úlohy, zmysel pre pravidlá a ich dodržiavanie, zvyknutý pracovať podľa pravidiel a naučený vyžadovať ich dodržiavanie)

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 2548932  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie na pohovore