Hledáme prodavačku/e do zlatnictví Bisaku v Bratislavě!

VENDOME s.r.o.

Námestie SNP 19, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.2.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 600 Euro + bonusy z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bojíte se práce? Bojíte se vysokého nasazení? Bojíte se reakcí zákazníka při prodeji? Potom toto není určeno pro Vás!

Zlatnictví BISAKU hledá do své pobočky v Bratislavě člověka, který je ochoten jako prodejce, nebo prodavač zvládat reakce zákazníka a dokáže ho přesvědčit o tom, že právě naše produkty jsou ty nejlepší.

Hledáme PRODAVAČKU, kterou baví práce se zákazníky v oblasti prodeje exkluzivních šperků z drahých kovů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání, kam zákazníci chodí s úsměvem
Zajímavý plat s motivační složkou (od 600 Euro + bonusy z prodeje), vyplácený pravidelně ve stejný den
Kvalitní zaučení do pracovních postupů
Příjemný a podporující pracovní kolektiv
Průběžné vzdělávání v obchodních dovednostech
Nástup možný ihned
HPP na dobu neurčitou

Informace o náboru

Oslovila Vás naše nabídka? Pak nám zašlete Váš životopis, s Vaší FOTOGRAFIÍ a motivačním dopisem přes odpovědní formulář v inzerátu, nebo na mail: [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost a chuť pracovat
- vysoké nasazení
- osobní zájem ve špercích
- pozitivní přístup a dobrá nálada
- ostatní Vás naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost VENDOME, s.r.o., prostřednictvím zlatých a stříbrných šperků BISAKU dává krásu a potěšení lidem.

Působíme v ČR: v Praze, v Brně a v Ostravě. A díky velkému úspěchu jsme se nedávno rozšířili i do krásné nové pobočky v SK: Bratislavě.

Bližší informace o společnosti: www.bisaku.cz

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2474677  Dátum zverejnenia: 18.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 Euro + bonusy z prodeje