Analytik / Analytička softvérových aplikácií pre oblasť Ľudské zdroje

Vema, s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 14/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza legislatívnych požiadaviek a ich zapracovanie do produktov Vema
- analýza a spracovanie požiadaviek zákazníka
- analýza a vývoj produktov v oblasti ľudských zdrojov
- analýza výpočtu miezd a odvodov
- analýza vzniknutých problémov a požiadaviek na zmenu systému
- analýza a vývoj zákazkových a webových aplikácií podľa špecifikácie zákazníka
- testovanie produktov
- vypracovanie dokumentácie
- tvorba školiacich textov
- vedenie odborných seminárov z oblasti mzdovej legislatívy
- komunikácia s ostatnými tímami

Ponúkame:
- zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej firmy s veľkým podielom na trhu
- zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie
- osobný a profesijný rast
- príjemné pracovné prostredie
- zodpovedajúce platové podmienky (podľa pracovného výkonu) a zamestnanecké výhody

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, pošlite prosím štruktúrovaný profesijný životopis na e-mailovú adresu [email protected] s uvedením pozície v predmete e-mailu.
K odpovedi pripojte dole uvedený text, aby sme mohli pracovať s Vašimi údajmi:

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dávam súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Vema, s. r. o., IČ 31355374 v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

- preferujeme VŠ/VOŠ vzdelanie, zameranie na informatiku a ekonomiku výhodou
- výborná orientácia v mzdovej a personálnej legislatíve
- prax v oblasti HR v procesne orientovanej spoločnosti výhodou
- práca na PC na úrovni ECDL (Word, Excel)
- analytické myslenie
- samostatnosť a schopnosť tímovej práce
- prezentačné a organizačné zručnosti
- flexibilita

Vema je softvérová firma so zameraním na personálne informačné systémy a služby s spojené s podporou a implementáciou HR informačných systémov. Na trhu pôsobí od roku 1990 a má viac ako 1700 zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1788985  Dátum zverejnenia: 20.5.2015