Servisný technik bicyklov

VELOCITY, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
650 - 900 EUR brutto/mesiac, výška platu závisí od prac. skúseností/kvalifikácie/kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí novej cyklo predajne a servisu na pozícii Predajca / Servisný technik.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:
- prvotnú diagnostiku bicyklov a cyklo prislušenstva
- posúdenie a špecifikácia konkrétnej chyby/poruchy
- realizáciu samotnej opravy bicykla na základe typu poruchy
- vedenie potrebnej dokumentácie a vystavovanie posudkov
- práca na aj cez víkend v prípade záujmu
- predaj bicyklov a komponentov

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém firemných výhod, atraktívne zamestnanecké zľavy na tovar a služby, motivačné ohodotenie, účasť na školeniach, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti poskytnutie pracovného odevu.

V prípade záujmu prosím zaslať životopis a motivačný list, prečo chcete pracovať práve s bicyklami. Následne vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce:
- manuálna a odborná zručnosť a cit
- príjemné vystupovanie a ochota
- čistotný a poriadkumilovný
- schopný pracovať v tíme a pod časovým tlakom
- efektivita, dochvílnosť,
- ukončené stredoškolské vzdelanie (technik)
- schopnosť čítať a pracovať podľa servisných schém
- predchádzajúce skúsenosti v servise a s opravami bicyklov VÝHODOU
- aspoň čistočná znalosť práce s PC
- flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
- chuť sa učiť a pracovať

Sme obľúbený cyklistický a bežecký obchod v Bratislave, prevádzkujeme VELOCITY a EBIKER obchod, e-shop, servis a požičovňu bicyklov a elektrobicyklov. Okrem iných predávame značky Cannondale, KTM, Orbea, Kellys, Focus a Merida. Sme certifikované servisné miesto na spomenuté značky, vidlice Lefty, motory Bosch a mnoho ďaľších.
Počet zamestnancov: 3-6 zamestnancov

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1677829  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 900 EUR brutto/mesiac, výška platu závisí od prac. skúseností/kvalifikácie/kvalít uchádzača