Vedoucí domácích potřeb ORION - slovenský obchod pro domácnost

Velkoobchod Orion s.r.o.

Miesto práce
Nábrežná 1913/5A, 971 01 Prievidza OC KORZO Prievidza, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
655 EUR/měsíc + 2% k platu za tržby nad plnění limitů

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prodej domácích potřeb ORION - slovenský obchod pro domácnost, vedení týmu, aktivní prodej, objednávání a příjem zboží, úklid prodejny, aranžování

Zamestnanecké výhody, benefity

Příjemné pracovní prostředí, příjemný a přátelský kolektiv, práce pro stabilní a stále se rozvíjející společnost

Informácie o výberovom konaní

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na emailovou adresu: [email protected] (p. Maloch).
Došlé životopisy budou tříděny a ty nejvhodnější budou pozvány na výběrové řízení. To proběhne přímo v OC KORZO Prievidza.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Prodej, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Spolehlivost, dochvilnost, kreativita, obchodní duch, ochota učit se nové prodejní postupy, časová flexibilita, samostatnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ORION TRADE SK s.r.o. se zabývá prodejem domácích potřeb formou velkoobchodu i maloobchodu. Firma vznikla v roce 2001 jako velkoobchod a nabízí výrobky z celé evropy a dálného východu. V poslední době je naším cílem rozvoj maloobchodních prodejen. Firma sídlí v Nedědu, Staničná ulice 182.
ORION Trade chce zůstat ryze slovenskou firmou a poskytne Vám kompletní servis za výbornou cenu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2340843  Dátum zverejnenia: 7.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 655 EUR/měsíc + 2% k platu za tržby nad plnění limitů