Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Vekra a.s.

Vaše budoucnost je ve Vašich rukách!

Hledáme obchodníky!!!

Do svých pracovních týmů hledáme nové kolegy, kteří do plnění cílů vkládají maximální nasazení.
Jsme stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s více než dvacetiletou historií a významným postavením na českém trhu.
Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Naši zaměstnanci jsou zdrojem úspěchu a klíčem k naší budoucnosti.

Obchodní zástupce interiérových dveří - Bratislava

Vekra a.s.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • prodej interiérových dveří VEKRA ve svěřeném regionu
  • posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
  • udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
  • provádění průzkumu obchodních příležitostí
  • pravidelný reporting obchodních výsledků
  • spolupráce s odbornými techniky i napříč celou společností

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání nejlépe ve stavebnictví
  • zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli vítány
  • prodejní dovednosti, zaměření na výsledek a zákazníka
  • přirozenou schopnost komunikovat a umění vyjednávat
  • schopnost samostatné práce a časovou flexibilitu
  • technickou zručnost
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:

  • zaměstnání u nejvýznamnějšího výrobce otvorových výplní na českém trhu
  • atraktivní mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
  • pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností
  • prostor pro další profesní a osobní růst
  • kancelář obchodního zastoupení v regionu s podporou odborné asistentky
  • firemní vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook a další firemní benefity
  • pracovní poměr na plný úvazek
  • nástup dle dohody

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Adresa spoločnosti
Českomoravská 1a
19000 Praha 9
Kontakt
Kontaktná osoba: Bc.Veronika Kaňáková
E-mail: poslať životopis

ID: 3157839   Dátum zverejnenia: 11.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.