Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Vekra a.s.

Vaše budoucnost je ve Vašich rukách!

Hledáme obchodníky!!!

Do svých pracovních týmů hledáme nové kolegy, kteří do plnění cílů vkládají maximální nasazení.
Jsme stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s více než dvacetiletou historií a významným postavením na českém trhu.
Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Naši zaměstnanci jsou zdrojem úspěchu a klíčem k naší budoucnosti.

Obchodní zástupce oken a dveří - Bratislava

Vekra a.s.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 prodej plastových a dřevěných oken značky VEKRA ve svěřeném regionu
 posílení/rozšíření pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
 udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
 provádění průzkumu obchodních příležitostí v oboru stavebních výplní
 pravidelný reporting obchodních výsledků
 zaměřování stavebních otvorů v terénu
 spolupráce s odbornými techniky i napříč celou společností

POŽADUJEME:

 min. SŠ vzdělání nejlépe ve stavebnictví
 zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli vítány
 předchozí praxe z oboru otvorových výplní či stavebnictví výhodou
 prodejní dovednosti, zaměření na výsledek a zákazníka
 přirozenou schopnost komunikovat a umění vyjednávat
 schopnost samostatné práce a časovou flexibilitu
 technickou zručnost
 znalost práce na PC
 řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:

 zaměstnání u nejvýznamnějšího výrobce otvorových výplní na českém trhu
 atraktivní mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
 pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností
 prostor pro další profesní a osobní růst
 kancelář obchodního zastoupení v regionu s podporou odborné asistentky
 firemní vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook a další firemní benefity
 pracovní poměr na plný úvazek,
 nástup ihned
pracovní smlouva na dobu určitou s reálnou možností prodloužení na neurčitou

Těšíme se na Vás!!

Adresa společnosti
Českomoravská 1a
19000 Praha 9
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc.Veronika Kaňáková
E-mail: poslat životopis

ID: 3157837   Dátum zverejnenia: 11.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.