Stavbyvedoucí okna dveře Bratislava

Vekra a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Realizace významných zakázek a obchodních případů v daném regionu v souladu s obchodní strategií a politikou společnosti
Odpovědnost za technickou a koordinační realizaci zakázek (panelové domy, veřejné zakázky, developerské projekty)
Odpovědnost za dodržení smluvních podmínek, finančního rozpočtu a časového harmonogramu projektu, příprava dodatků k SoD (smlouva o dílo)
Zajištění technického servisu včetně zaměření stavebních otvorů
Zadávání zakázek do výroby, dodržování výrobních a expedičních termínů dle kapacitního plánu a firemních postupů
Dohled nad realizaci montážních prací v souladu s montážními předpisy
Vedení a kontrola stavebního deníku, účast na kontrolních dnech
Příprava podkladů pro fakturaci a odpovědnost za věcnou a formální kontrolu dodavatelských a odběratelských faktur
Sledování vývoje na trhu a u konkurence, návrhy nových technických řešení a jejich implementace
Spolupráce s manažerem pro klíčové zákazníky a manažerem OTP
Komunikace napříč společností, především s oddělením Veřejných zakázek a Developerských projektů

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví vítáno
Praxe v oboru stavebních výplní nebo stavebním průmyslu podmínkou
Předchozí zkušenost s přípravou harmonogramů, koordinací a realizací velkých zakázek v oblasti stavebnictví
Technická znalost stavebních výrobků včetně zaměření stavebních otvorů, porozumění stavební dokumentaci
Znalost průchodu zakázky firmou a obchodního procesu
Znalost problematiky pohledávek a reklamací
Orientace na výsledek a zákazníka
Profesionální komunikace a vyjednávací schopnosti
Řidičský průkaz sk. B, práce na PC (MS Office), , znalost softwaru Klaes, a CADu - výhodou

NABÍZÍME:

Zaměstnání u 1. na trhu v segmentu stavebních výplní
Zázemí silné a stabilní společnosti/ perspektiva u významné a stále se rozvíjející společnosti
Zajímavý rostoucí příjem závislý na výkonech
Systém firemního vzdělávání a rozvoje
Prostor pro profesní růst a rozvoj
Kancelář obchodního zastoupení v regionu
Firemní vůz i k soukromým účelům, datový telefon, notebook, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2927483  Dátum zverejnenia: 9.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.