Obchodně technický konzultant stínící techniky - Bratislava

Vekra a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovna náplň:
- Zaistenie Konečného Odovzdanie zákazky zákazníkovi
- Kontrola vykonávanie prác v súlade s Predpisy
- Odstránenie prípadných závad navrh reseni
- Navrh Opatrenia na zvýšenie KVALITY montážou
- Vykonávanie prác zadávaných operatívne nadriadeným
- Komunikácia so zákazníckym servisom, dispečingom plánovaním montážou

požadujeme:
- Min. SŠ vzdelanie (stavebného smeru výhodou)
- Skúsenosti so tieniaci technikou výhodou
- Znalosť práce na PC (MS Office)
- Technickú zručnosť, komunikačné Schopnosti
- Aktívne vodičský preukaz sk. B
- Zodpovednosť, časovú flexibilitu

ponúkame:
- Zamestnanie v stabilnej a Silné SPOLOČNOSTI
- Hlavný pracovný pomer
- 5 týždňov dovolenky
- Služobné auto, notebook, telefón

Miesto výkonu práce:
Bratislava

Nastup:
- Dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2425556  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.