Pracovník /čka/ recepcie

VEKAM Security s.r.o.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
1.12. 2015
Mzdové podmienky (brutto)
3 eura v čistom na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na recepcii vo výrobnej hale. Komunikácia s návštevníkmi v nemeckom jazyku, administratívna činnosť /maily v nemeckom jazyku/, spolupráca s pracovníkmi SBS

Osemhodinové smeny v pracovné dni /mimo víkendu a sviatkov/, práca v mladom kolektíve, možnosť osobného rastu, možnosť v mimopracovnom čase vykonávať ochranu haly /ako strážnik/čka/, výplata mzdy 15 teho v mesiaci, gastrolístky v hodnote 3.20, 3 eura v čistom na hodinu.

Výhodou pri prijatí do práce je preukaz odbornej spôsobilosti typu "S". Ponúkame tiež zabezpečenie školenia na preukaz odbornej spôsobilosti, je v tomto prípade výhodou, pretože je možné v osobnom voľne vykonávať činnosť ochrany na hale za rovnakých finančných podmienok ako u recepčného /ej/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a ústretovosť k požiadavkám klienta

Stabilná spoločnosť už na trhu od 2003, zameriavame sa na fyzickú ochranu osôb a majetku, skúsenosti hlavne v automobilovom priemysle , priemyselné parky, logistické parky , spoločenstvá bytových domov a nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2317359  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 eura v čistom na hodinu