Odborný predajca

VEGAS Group s.r.o.

Miesto práce
Svitská cesta 5, 058 01 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
10.01.2016
500 - 2000 EUR/mesiac, Minimálna mzda plus vysoké provízie za vytvorený zisk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný a profesionálny predaj produktov spoločnosti Vegas ako aj doplnkového sortimentu ponúkaného v predajni Spálne Vegas Poprad (postele, rošty, vstavané skrine, posteľne pradlo).

školiaci program, práca v príjemnom prostredí

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý sa chce učiť a rýchlo rásť. Ak požadované zručnosti pre túto pozíciu neovládate, avšak vašim cieľom je stať sa profesionálnym predajcom, veľmi radi vám pomôžeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maloobchod s nábytkom

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota učiť sa nové veci, trpezlivosť, aktívna komunikatívnosť, práca v tíme.

VEGAS je výrobca ortopedických matracov a doplnkov pre zdravý spánok. S pôsobnosťou v Európe a Ázii patrí medzi významných svetových výrobcov. Na Slovensku spoločnosť riadi obchodnú činnosť skupiny a spracúva objednávky z celej Európy. Zároveň pôsobí ako distribútor a maloobchodný predajca sortimentu do spální s pobočkami v Prahe, Bratislave a Nitre.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2112937  Dátum zverejnenia: 6.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 2000 EUR/mesiac, Minimálna mzda plus vysoké provízie za vytvorený zisk