Можливість для людей з України

Obchodní zástupce/ manager

VEGA TOOLS s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 1 000 EUR/mesiacZákladnú mzdu tvorí ( 1000€/mesiac základ - pevná mzda + (%) odmeny z predaja (mesačne) do 3500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Obchodní zástupce/manager:

- Zodpovednosť za predaj elektronáradia

- Získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov

- Získavanie obchodných príležitostí a riadenie obchodných prípadov

- Komunikácia so zákazníkmi a organizácia obchodných stretnutí

- Príprava reportov a analýz

- Spolupráca v rámci predajného tímu

- Plnenie obchodných plánov firmy a zvyšovanie predaja u nových a stálych zákazníkov v rámci regiónov

- Riešenie reklamácií a návrh riešení na zlepšenie služieb pre zákazníkov

- Účasť na obchodných veľtrhoch a prezentácia produktov firmy

- Sledovanie trhu a konkurencie a návrh stratégií na zvýšenie predaja

- Dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť

- Prijemné pracovné prostredie s osobným a rodinným prístupom

- Výborné a veľmi motivujúce finančné ohodnotenie práce

- Transparentný systém provízií a odmien

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú

- Mobilný telefón, notebook a služobný voz

- Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja

- Pravidelné školenia a tréningy

- Firemné akcie a teambuildingy

- Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Odchodné, stavebnictví

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Google Sheets - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti obchodu je vítaná avšak nie je dôležitá

Počet rokov praxe

2

Firma ''PROCRAFT'' hľadá :

- Obchodného zástupcu s ambíciami

- Minimálne 2 roky skúseností v obchode

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou

- Základné znalosti PC a MS Office/Google tabuliek

- Príjemné vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti

- Aktívny prístup, samostatnosť a zodpovednosť

- Schopnosť plánovať a ochotu cestovať

- Šoférovanie s vodičským preukazom sk. B

- Typicky požadované vzdelanie

Obchodní a výrobní společnost „Procraft“ pracuje na trhu s elektrickým nářadím již více než 20 let a poskytuje desítkám tisíc zákazníků vysoce kvalitní benzínové a elektrické nářadí, stavební zařízení a stroje různých funkcí za dostupni ceny a zarukou. Pracujeme v B2B sektore.
ID: 4536477  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac