Obchodný manažér /Obchodný zástupca - Žilinský, Bratislavsky, Trnavský a Nitriansky kraj

VeGa solutions s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Od 1500 do 3000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie nových zákazníkov a podieľanie sa na budovaní dobrého mena spoločnosti VeGa Solutions s.r.o.. Náplňou práce je starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov, komunikácia s nimi, predkladanie cenových ponúk a obchodovanie s nimi.

Flexibilná pracovná doba, stabilná spoločnosť s včastným a nadštandartným ohodnotením.
Prijemny, ustretový a pracovitý kolektiv.

Výberové konanie sa uskutoční na základe Vami zaslaného životopisu a po vzajomnej konzultacii s vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2017 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax minimálne rok - ambulantný predaj v oblasti maloobchodu.
Komunikatívnosť, pohotovosť,obchodné zručnosti, schopnosť zvládať stresové situácie, lojálnosť k firme.

Spoločnosť Vega Solutions s.r.o. predstavuje dynamickú spoločnosť, ktorá aktívne pôsobí na trhu od roku 2008. Hlavným predmet činnosti firmy je Obchodná činnosť a distribučná činnosť v rámci EU.
Spoločnosť VeGa solutions je oficiálnym distribútorom značiek Energizer, Wilkinson, Osram, Henkel, Remax a iné.

Poslaním spoločnosti je vytvárať a ponúkať tie najlepšie produkty a poskytovať kvalitné služby, ktoré sú na mieru „šité“ individuálnym potrebám jednotlivých klientov. Činnosť spoločnosti je vykonávaná v súlade s jej cieľom pôsobiť nielen ako dodávateľ, ale aj ako spoľahlivý partner a pilier, ktorý pomôže svojim zákazníkom dosiahnuť pevné postavenie na trhu.

Strategická línia obchodná činnosť má silnú oporu v súčasnosti najdynamickejšom a nákladovo najracionálnejšom, ázíjskom trhu, kde má firma zastúpenie, ktoré je v priamej interakcii s lokálnymi výrobcami jednotlivých komodít. Uvedené umožňuje firme poskytovať klientom najlepší pomer kvality a ceny ako aj promptné riešenie akýchkoľvek  nepredvídaných okolností v rámci odberateľsko – dodávateľských vzťahov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ernestova bašta 2
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Bohát
Tel.: +421 915 875 102
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817814   Dátum zverejnenia: 18.11.2016