Reagujte bez životopisu

Pracovník/-čka do výroby

Veeser Plastic Slovakia k.s.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
ASAP
5 EUR/hod.po skončení skúšobnej doby možnosť zvýšenia hodinovej mzdy až na 5,50 eur/hod. Ku mzde prináleží: mesačný dochádzkový bonus 100 eur + príplatok za prácu v noci nad rámec zákona Po zapracovaní a splnení interných kritérií hrubá mzda cca.1100 eur za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základná obsluha strojov a strojných zariadení,
- práca na 3 zmeny !

- TPP, stabilné pracovné miesto, čisté pracovné prostredie
- odoberanie hotových výrobkov ( plastových výliskov) z pásu stroja, nie
pásová výroba
- jednoduché montážne práce,
- po skončení skúšobnej doby možnosť zvýšenia platu, v závislosti od
výkonu
- zabezpečená strava / stravné poukážky v hodnote 5,85 eur
- nadštandardný nočný príplatok
- mesačný dochádzkový bonus 100 eur
- vernostný bonus
- odmena za sprostredkovanie nového zamestnanca

Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu záujemcov, kontaktujeme iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

spoľahlivosť

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou výliskov a konštrukčných celkov z plastických hmôt, návrhom a výrobou vstrekovacích foriem aj pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4750695  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.