Inžinier kvality/Junior

Veeser Plastic Slovakia k.s.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacKu mzde môže byť dohodnutá + variabilná zložka mzdy v závislosti od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Uvoľnenie dielov po prestavbe stroja do sériovej výroby, kontrola
kvality dielov v sérovej výrobe v zmysle interných predpisov a
špecifikácie zákazníkov.
• Štatistické vyhodnotenie procesov vo výrobe (SPC, krátkodobé,
dlhodobé, Cpk, Cmk, prípadne iné v zmysle požiadavky).
• Spolupráca pri vzorkovaní pre zákazníkov v
automobilovom priemysle (tzv. PPAP ).
• Spolupráca pri riešení reklamácii / interná analýza a definovanie
nápravných opatrení / kontrola výrobkov z reklamácií.
• Správa, evidencia a kontrola meracích prostriedkov, kalibrov vo
výrobe / Spolupráca pri zabezpečení externej kalibrácie.
• Školenia pracovníkov z pohľadu kvality vo výrobe.
• Spolupráca pri spracovaní a príprave výrobnej dokumentácie.
• Kontrola stavu, množstva výrobkov v sklade kvality.

- Práca v stredne veľkej (dynamicky sa rozvíjajúcej) spoločnosti.
- Mladý kolektív.
- Práca vhodná aj pre absolventov SŠ/VŠ.
- PC zručnosti.
- Adekvátne finančné ohodnotenie.
- Zabezpečená strava alebo stravné lístky za výhodný poplatok.
- Možnosť osobného/profesionálneho rastu.
- Perspektívu z pohľadu dlhodobého podnikateľského zámeru na
Slovensku (mesto Trenčín).

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, elektrotechnické, prípadne oblasť spracovania plastov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- Vysoké pracovné nasadenie

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou výliskov a konštrukčných celkov z plastických hmôt, návrhom a výrobou vstrekovacích foriem aj pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2279047  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac