Reagujte bez životopisu
Logo Vebri Work

Svářeč CO2, 2800 netto– betonářské oceli s nástupem ihned

Vebri Work

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
08-04-2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiacMzda je od 480 EUR do 650 EUR standart se pracuje 56 hodin každý týden od po - so

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme svářeče se zkušenosti s hechtovanim, schopnost číst technické výkresy a zkušenosti s CO2 svářením.

Nabízíme pozici s 56 hodinovým pracovním týdnem.  Mzda  650 EUR netto za 56 hodin týdně. Ubytování je zajištěno v blízkosti pracoviště.

  • Zkušenosti s metodou svařovaní CO2
  • Schopnost číst technické výkresy
  • Znalost slovenského jazyka

Zamestnanecké výhody, benefity

  • pracujete 56 hodin týdně pondělí až sobota), částka je uvedena po všech srážkách
  • Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
  • Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
  • Penzijní pojištění via Stipp
  • Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
  • Pracovní oblečení
  • Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení v Nizozemí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Společnost specializující se na výrobu betonářských ocelí.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

S více než 10 lety zkušeností v oboru, naše společnost Vebriwork má pevné kořeny v poskytování kvalitních pracovních příležitostí v Nizozemí. Jsme přesvědčeni, že správné zaměstnání není jen o dovednostech, ale také o pochopení vašich individuálních potřeb a očekávání.
Naše strategie spočívá v zjištění vašich silných stránek a přizpůsobení se vašim požadavkům, přičemž klademe důraz na vaši spokojenost.
Dalším krokem je pro nás propojení vaší žádosti s vhodným zaměstnavatelem ve vašem preferovaném odvětví se specializací na technický obor, čímž může začít vaše nová pracovní příležitost v Nizozemí.

S důrazem na kvalitu a individuální přístup jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich profesních cílů.

Těšíme se na případnou spolupráci.

S pozdravem,
Tým Vebri Work

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Leona Petrusová
Tel.: +31623099363
E-mail: poslať životopis
ID: 4799964  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac