Realitný maklér VB REALITY s.r.o.

VB REALITY s.r.o.

Miesto práce
okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie kúpy, predaja nehnuteľností.
Správa a aktualizácia nehnuteľnosti ,vyhľadávanie nehnuteľnosti podľa požiadaviek klientov.
Vykonávanie obhliadok nehnuteľností.
Nafotenie nehnuteľností.
Starostlivosť o klienta.

profesionálne zaškolenie
flexibilný pracovný čas
prepracovaná marketingová podpora
práca v skvelom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme zaslať životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité čo ste študovali a robili doposiaľ

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ľudí s vysokým pracovným nasadením, zodpovedným prístupom k plneniu pracovných úloh s chuťou učiť sa a záujmom o ďalší svoj profesionálny i osobnostný rozvoj.
Ak ste kreatívny/a máte príjemné vystupovanie radi komunikujete s ľuďmi ste časovo flexibilný/á a hľadáte zaujímavé zamestnanie v príjemnom kolektíve s rodinnou atmosférou - hľadáme práve Vás.

Keďže realitná činnosť je hlavne o službe, dbáme na to, aby naše služby mali čo najvyššiu úroveň. Inzerujeme prostredníctvom našej úspešnej VB-stránky a celoslovenských realitných serverov. Zakladáme si na profesionálnej fotodokumentácii a kvalitných obhliadkach. Samozrejmosťou sú právne ošetrené kúpno-predajné zmluvy a celý katastrálny servis.

V rámci servisu pre kupujúcich je neodmysliteľnou súčasťou bezplatné poradenstvo o úvere. Pre ľudí, ktorý ku dofinancovaniu nehnuteľností úver potrebujú, je úver najdôležitejšia súčasť celého procesu kúpy nehnuteľností.

Riadime sa heslom Predávať a chrániť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1524178  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme na pohovore