Stavebný inžinier, odbor pozemné stavby

VAVRICA ARCHITEKTI s.r.o.

Miesto práce
Zámocká 36, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhotovovanie prípravnej, projektovej a inej stavebno-technickej dokumentácie pre všetky stupne projektu - územné konanie, stavebné konanie, realizácia stavby, vrátane koordinácie externých profesií.
- Vyhotovovanie tendrových podkladov, oslovovanie dodávateľov a vyhodnocovanie cenových ponúk.
- Poskytovanie odborného technického poradenstva, spracovávanie cenových ponúk a komunikácia s klientom.
- Vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie.
- Spracovanie klientskych zmien, komunikácia s klientmi a so Zhotoviteľmi stavby
- Finančná kontrola výstavby
- Zastupovanie investora stavby vo veciach prípravy a uskutočňovania stavieb - technický dozor investora.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
SketchUp - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

- prax v stavebníctve min. 7 rokov, skúsenosti na podobnej pozícii
- dobré organizačné schopnosti, precíznosť a systémovosť v práci
- analytické a koncepčné myslenie, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy
- schopnosť pracovať v tíme, flexibilita, komunikačné a prezentačné zručnosti
- prehľad v legislatíve (normy a zákony)
- znalosť anglického jazyka výhodou

Architektonická kancelária s dlhodobým koncepčným programom, stabilnou a zaujímavou pracovnou náplňou, vlastnými developerskými projektami.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Zámocká 36
811 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1495409   Dátum zverejnenia: 19.9.2016