Logo VATMANN, spol. s r.o.

Projektový kalkulant

VATMANN, spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacodmeny, bonusy, prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe...Uvedená mzda na tejto pozícii môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, spracovanie a kontrola cenových rozpočtov a ponúk
- dopytovanie materiálu pre vypracovanie cenových ponúk
- výber subdodávateľa a obstarávanie materiálu pre jednotlivé projekty a zákazky
- vyhodnotenie a spracovanie subdodávateľských ponúk
- obchodno - technická príprava jednotlivých ponúk a projektov
- oslovovanie nových potencionálnych dodávateľov
- spolupráca pri príprave harmonogramu projektu
- kontrola a príprava súpisov vykonaných prác

Kladieme dôraz na dlhodobú spoluprácu, individuálny prístup, férovosť, budovanie dobrých vzťahov a bezpečnosť pri práci.

- práca v stabilnej spoločnosti, istota a dlhodobé zamestnanie
- práca v mladom, dynamickom,príjemnom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- firemné akcie, teambuildingy
- firemné náradie k dispozícii
- zabezpečenie pracovného oblečenia
- zaškolenie a zaučenie na uvedenej pracovnej pozícii
- finančný príspevok pri životnom jubileu, pri narodení dieťaťa,..

Informácie o výberovom konaní

komunikačné zručnosti
samostatnosť a flexibilita
znalosť čítania technickej dokumentácie a technická
analytické myslenie
proaktívny prístup k práci
zmysel pre detail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- komunikačné zručnosti
- samostatnosť a flexibilita
- znalosť čítania technickej dokumentácie a technická gramotnosť - výhodou
- analytické myslenie
- proaktívny prístup k práci
- zmysel pre detail

Vatmann je moderná spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním nerez oceli, hliníku a čierneho materiálu. Vďaka nášmu vysoko motivovanému tímu zamestnancov sme schopní ponúknuť našim zákazníkom široké spektrum spracovania materiálov. Cieľom spoločnosti je ponúknuť výrobu produktov od jednoduchých výpalkov až po zložité náhradné diely a časti strojov navrhnutých a vyrobených jednou spoločnosťou. Okrem strojárskeho priemyslu sa spoločnosť Vatmann rozrastá o výstavbu modulárnych stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Šimček
Tel.: +421908022701
E-mail: poslať životopis
ID: 4820410  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac