Programátor priemyselných robotov

Vatec s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- off-line a on-line programovanie robotov ( ABB, KUKA, FANUC, ...),
- základná parametrizácia a kalibrácia robotov,
- oživenie robotov a ich uvedenie do prevádzky,
- optimalizácia procesu z pohľadu kvality a výroby,
- tvorba a riadenie projektovej dokumentácie,
- riadenie projektov, prípadne koordinácia tímu programátorov robotov a koordinácia s programátormi PLC,
- vypracovanie cenových ponúk, jednanie so zákazníkmi a subdodávateľmi.
- očakáva sa vysoká časová flexibilita a ochota cestovať

- motivujúce platobné ohodnotenie
- notebook prípadne mobilný telefón
- výkonové prémie
- priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesijný a kariérny rast
- pracovné skúsenosti
- v prípade potreby služobné auto
- práca s najmodernejšími technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

VŠ so zameraním na automatizáciu, prípadne mechatroniku alebo strojníctvo . Skúsenosti z automatizácie alebo mechatroniky. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota cestovať. Znalosť robotov KUKA, ABB alebo FANUC je potrebná.

Sme inžinierska spoločnosť ponúkajúca komplexné služby v priemysle. Zaoberáme sa poradenstvom a programovaním priemyselných robotov a PLC systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu strojov a výrobných liniek v automobilovom a leteckom priemysle.
ID: 2449131  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou