Trainee program

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Trainee program Vám umožní rozvinout Vaše dovednosti, získáte nové znalosti, připraví Vás na další profesionální kariéru a po dokončení Vás čeká nabídka práce na hlavní pracovní poměr s motivujícím platovým ohodnocením.

Popis činnosti
• Budete členem projektového týmu (optika, kvalita, konstrukce, elektronika) – účast na dílčích úkolech na zajímavých mezinárodních projektech
• Řešení technických otázek u daných projektů
• Aktivní využití anglického jazyka, případně němčiny
• Výstupem trainee programu bude Vaše bakalářská nebo diplomová práce
• Práce na částečný úvazek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na zajímavých mezinárodních projektech ve vývoji
• Senior inženýra jako mentora pro Váš další vývoj a pro přípravu na profesionální kariéru
• Téma pro bakalářskou nebo diplomovou práci
• Práce na částečný úvazek, po dokončení VŠ práci na hlavní pracovní poměr
• Příspěvek na dojíždění a stravu, motivující plat
• Příležitost na sobě dále pracovat (jazykové kurzy, školení a jiné rozvojové aktivity)
• Práci v Novém Jičíně nebo Ostravě

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Studium VŠ technického směru (obor strojní/elektro/management kvality)
• Komunikativní znalost anglického jazyka, němčina výhodou
• Proaktivní přístup, týmového ducha s dobrými komunikačními dovednostmi
• Ambice pro osobní růst
• Motivace dotahovat úkoly/projekty do konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 3011585  Dátum zverejnenia: 12.4.2017