Inženýr dodavatelské kvality -elektro

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozhodování při výběru dodavatelů pro nové projekty
Zodpovědnost za kvalifikaci nových komponent - elektronické díly, lokální díly
Vyjednávání s dodavateli, řízení APQP
Zajištění plnění specifikovaných požadavků pro danou kategorii
R@R a procesní audity u dodavatelů (zejména zahraničních)
Spolupráce s vývojovým a projektovým týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
Příspěvek na stravování
Variabilní bonusový systém
Možnost jazykového a odborného vzdělávání
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technické, elektrotechnické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ technického zaměření – elektrotechnické
Praxe v oblasti automotive ve stejné či podobné pozici vítána
Požadovaná znalost nástrojů: APQP, PPAP, zkušenosti s ověřováním procesů u dodavatelů
Pokročilá znalost ve čtení výkresové a jiné technické dokumentace
Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
Velmi dobré komunikační a koordinační schopnosti
Týmová práce, iniciativa

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 3003827  Dátum zverejnenia: 7.4.2017