Technolog rozjezdu nových forem

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zajišťuje plynulý rozjezd nových forem vyrobených v externích nástrojárnách
* spolupracuje na specifikaci příslušenství k vstřikovacím lisům
* spolupracuje při tvorbě technologické dokumentace pro proces vstřikolisování
* analyzuje podklady (mould-flow analýzy) a připomínky oddělení kvality k zaváděné výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce vývojové povahy včetně její implementace do výroby v závodě světelné techniky v Novém Jičíně
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání technického směru (strojní, technologie zpracování plastů výhodou)
* přehled a praktické zkušenosti v oblasti konstrukce forem a jejich uvádění do provozu s praxí min 5 let
* praxe obsluhy vstřikolisu a jeho příslušenství min 5 let
* technické myšlení, analytické a komunikační schopnosti
* znalost práce s PC podmínkou (MS Office – zejména Excel)
* organizační a komunikační schopnosti,
* samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce
* znalost angličtiny výhodou
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2761100  Dátum zverejnenia: 11.10.2016