PLC programátor/konstruktér elektro

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* analýza problematiky automatizovaných procesů, vypracování specifikace funkcí
* znalost HW struktury PLC automatů, sběrnice Profibus, senzorů a akčních členů
* vypracování návrhů technických zpráv řešení
* programování PLC zařízení řady Simatic
* parametrizace SW a uvádění do provozu
* zpracování prováděcí dokumentace, návodů a jejich parametrů
* spolupráce se strojní konstrukcí a výrobou při oživování montážních linek a strojních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce v závodě nástrojárna v Šenově u Nového Jičína
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění...)
* možnost odborného a kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ/SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na elektroniku
* komunikativní znalost anglického jazyka
* řidičský průkaz sk. B
* zkušenosti v oblasti testování elektroniky (v oblasti automobilového průmyslu výhodou)
* zkušenosti s programováním Siemens Simatic nebo PLC jiných výrobců jsou výhodou
* praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě (v oblasti automobilového průmyslu výhodou)
* znalost MS Office
* analytické myšlení
* schopnost samostatné práce a řešení problémů
* schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2712869  Dátum zverejnenia: 12.6.2017