Konstruktér vstřikovacích forem

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský kraj, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádí analýzy konstrukcí forem a navrhuje optimalizaci daných řešení
* spolupracuje na zavádění nových technologií v oblasti vstřikovacích forem
* upřesňuje se zadavatelem specifikaci forem z pohledu vylepšení kvality finálního výrobku
* posuzuje výrobky a dílce z hlediska technologičnosti výroby
* spolupracuje s ostatními útvary na zlepšení procesu vstřikování
* odpovídá za vnitřní zastupování zájmů zákazníků ve vztahu k požadavkům na jakost
* zajišťuje uplatňování standardizace a zlepšování při konstrukci forem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí silné mezinárodní společnosti
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
* možnost odborného a kariérního růstu
* místo výkonu práce v Šenově u Nového Jičína

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ technického zaměření, případně SŠ vzdělání s praxí v konstrukci
* znalost práce v některém z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, UG NX apod....)
* orientace v oblasti konstrukce plastových komponentů
* znalost práce na PC (MS Office)
* schopnost komunikovat v anglickém jazyce
* možnost a ochota cestovat
* schopnost týmové spolupráce, samostatnost v řešení úkolů
* technické a analytické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti
* řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2378308  Dátum zverejnenia: 30.1.2017