Vedúci kuchyne / kuchár / rozpočtár vo výrobe jedál

DODS SYSTEM, s.r.o.

Miesto práce
Ťahanovská 2902/36A, Košice
Termín nástupu
01.06.2015
400 - 950 EUR/mesiac, nástupná min. mzda počas skúšobnej doby, neskôr zaradenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava denného menu a jedál
- vytváranie a realizácia nových receptov a ich zavádzanie do menu
- dodržiavanie receptúr a kuchynských štandardov
- zodpovednosť za prípravu a výdaj jedál
- zodpovednosť za balenie jedál
- hospodárne využívanie produktov
- dodržiavanie hygienických štandardov
- jedná sa o kumulovanú pozíciu

stravné lístky, možnosť služobného vozidla a telefónu

-možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o prácu, vyplňte prosím dotazník uchádzačov o zamestnanie na stránke:

praca.ifood.sk

následne Vás budeme kontaktovať za účelom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame vysoké nasadenie k práci, schopnosť organizovať. Prax je výhodou. Flexibilita, zodpovednosť, svedomitosť.

DODS SYSTEM je partnerom zariadení sociálnych služieb na Slovensku, ktorý prevádzkuje Informačný systém.

Stali sme sa firmou, ktorá vzdeláva zamestnancov v oblasti sociálnych služieb, pomáha im pri legislatívnych zmenách či pomáha získavať finančné prostriedky formou rôznych dotácií.

Prešli sme si dlhú cestu s prekážkami a problémami. Dnes sme však prvou voľbou pri riešení problémov v sociálnych službách.

Sme autormi Veľkofilmu o štandardoch kvality v Sociálnych Službách:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2115541  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 950 EUR/mesiac, nástupná min. mzda počas skúšobnej doby, neskôr zaradenie