Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Manikérka / Pedikérka

Vánok, s.r.o.

Miesto práce
Vánok Cosmetics, OC Aupark, Námestie osloboditeľov, Košice
Termín nástupu
1.7.2024
850 EUR/mesiac850€ v čistom + stravné lístky v plnej sume, + percentá z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky typy manikúry, gellak, tvorba gélu na šablónu, práca s polygélom.

Pedikúra vítaná.

Práca v príjemnom mladom kolektíve, čistom prostredí a slušnou rokmi budovanou klientelou. Pracuje sa v 12 hod. prác smenách (dlhý / krátky týžden) -- možnosť realizovať svoje koníčky vo voľnom čase.
Benefitmi kt. ponúkame sú zvýhodnené ceny služieb a produktov vo Vánku pre zamestnancov a členov ich rodiny. Multisport karta. + 10% z predaja kozmetických produktov.

Informácie o výberovom konaní

Iba NEFAJČIARKA!
Prosíme posielať životopis na mail aj s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potrebné buď vzdelanie v odbore - manikér/manikérka alebo absolvovaný akreditovaný kurz - manikér/manikérka

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Máme vyše 25- ročné skúsenosti v oblasti kozmetiky a nechtového dizajnu. V priebehu rokov sa rozrastal náš pracovný tím a aj naša klientela. Každá zákazníčka pri vstupe do nášho salónu očakáva, že sa o ňu postará príjemná a usmievavá manikérka/pedikérka, ktorá bude vedieť vytvoriť krásnu manikúru/pedikúru podľa požiadaviek klienta. Do nášho pracovného kolektívu hľadáme milé, šikovné, energické dievčatá, ktoré vedia pracovať v tíme :)

Ak je krása a estetika tvojou vášňou - toto je vhodná pozícia pre teba. Ponúkame ti možnosť rozšíriť si svoje zručnosti aj v oblasti kozmetiky. Podstatné je aby ťa táto práca napĺňala a bavila.

Kozmeticko - dermatologické centrum.
Na Slovenskom trhu pôsobíme už 30 rokov a ponúkame služby v oblasti kozmetiky manikúry, pedikúry, telových ošetrení, masáže a wellness. Máme vlastné pracovné postupy. V priebehu rokov sa rozrastal náš pracovný tím a aj naša klientela. Ak máš chuť a odvahu realizovať svoje schopnosti v našom tíme, radi ťa privítame :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4820233  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac