Vodič

VANHEEL SK TRANSPORT, s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 18, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kamiónu v krajinách EÚ (najmä Benelux, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko) a s tým súvisiace činnosti, ako napr.: nakladanie a vykladanie prepravovaného materiálu, a ďalšie práce týkajúce sa dopravy nákladným motorovým vozidlom na základe pokynov zamestnávateľa.
Turnusová práca (4+1). Komunikatívna znalosť niektorého cudzieho jazyka - AJ, NJ, FRJ a základná ADR podmienkou.

- stabilná spoločnosť
- vyplácanie mzdy na účet vo výplatnom termíne
- dodržiavanie legislatívy o organizácii pracovného času v doprave
- preprava vodičov z Bratislava zabezpečená firmou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

- tachografová karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- platné doklady, ADR, psychotesty a lekárska prehliadka
- skúsenosti s vedením kamiónu v rámci EÚ
- dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi

Medzinárodná dopravná spoločnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2121749  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou