Obchodně - technický manažer

VanCo.cz s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost VanCo.cz vznikla v roce 1999 jako dodavatel, servisní organizace a konzultační partner úzce profilovaný na datové komunikace, mikrovlnné technologie a optické sítě. Svoji činnost zajišťuje ze 2 středisek v Praze a Olomouci.
V České republice výhradně zastupuje významné světové výrobce mikrovlnných technologií a řešení optických sítí.

Pro náš obchodní tým hledáme posilu na pozici „Obchodně technický manažer“ pro Slovenskou Republiku.

Požadavky:
- VŠ/SŠ
- technologické znalosti v oblasti IT (HW) a datových sítí výhodou
- praxe na obchodní pozici výhodou
- znalost AJ min. na mírně pokročilé úrovni
- schopnost samostatného jednání s důrazem na výsledek
- prozákaznický přístup, schopnost domluvit se
- ochota učit se novým věcem

Náplň práce:

- odpovědnost za obchodní výsledky svěřeného regionu a Moravské pobočky
- vyjednávání obchodních případů s klíčovými zákazníky z řad ISP, telco operátorů a systémových integrátorů
- starost o stávající zákazníky a jejich obchodní podpora
- základní projekce nabízených řešení a tvorba cenových nabídek
- prezentace nabízených řešení

Nabídka:

- práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
- vysoká možnost seberealizace, přímý podíl na rozvoji svěřeného regionu
- platové ohodnocení s vysokou výkonnostní motivací (základ + nadstandardní provize)
- notebook, telefon

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1701850  Dátum zverejnenia: 27.3.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.