Regionálny manažér predaja

VANAPO, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
06/2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie obchodnej stratégie spoločnosti vo zverenom regióne
Riadenie zverenej oblasti po obchodnej stránke
Zodpovednosť za plnenie plánu predaja v pridelenom regióne
Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
Samostatné riadenie obchodných prípadov v oblasti rýchloobrátkového tovaru
Monitoring konkurencie v danom regióne a sledovanie vývoja na trhu
Aktívne vyhľadávanie nových odberateľov
Transferové objednávky
Pravidelný reporting

Uplatnenie samostatnosti, obchod. schopností a kreativity
Možnosť sebarealizácie
Odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov
Služobný automobil (pri zamestnaneckom prac. pomere), notebook, telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti potravinárstva

Počet rokov praxe

2

- SŠ/VŠ vzdelanie
- úspešná predchádzajúca prax v predaji rýchloobrátkového tovaru, segment alko nápojov výhodou (min. 2 roky)
- orientácia na dosahovanie konkrétnych výsledkov
- dobrá znalosť VO klientely na východnom a strednom Slovensku
- obchodné skúsenosti a zručnosti na vynikajúcej úrovni (schopnosť komunikácie so zákazníkmi na najvyššej úrovni, schopnosť viesť obchodné rokovania s úspešným koncom)
- orientácia na zákazníka
- výborná znalosť práce na PC, aktívna znalosť MS Office
- komunikačné, organizačné, vyjednávacie zručnosti
- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita
- aktívny prístup, cieľavedomosť, zodpovednosť, obchodný talent

Spoločnosť VANAPO, s.r.o. je rodinný podnik, ktorý sa zaoberá výrobou a predajom vlastných alkoholických produktov pod značkou VANAPO. www.vanapo.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 968070  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou