Senior konštruktér/ka pre strojárenskú výrobu

VAN AARSEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
01.03.2024 prípadne dohodou
2 000 EUR/mesiacNa finálnom plate sa dohodneme spolu podľa Vašich skúseností. 13. plat (4% ročného brutto platu), 14. plat v závislosti od výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- návrh nových a úprava existujúcich výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov,
- tvorba 3D modelov a technickej dokumentácie pre výrobu,
- hľadanie optimálneho konštrukčného riešenia nových výrobkov,
- práca so systémom KEYTECH (nie je podmienkou), kreslenie v SOLID WORKS a v AUTOCADe.

My Vám ponúkame:
- priateľské pracovné prostredie,
- výhodné platobné podmienky,
- čiastočne flexibilný pracovný čas (je požadovaná prítomnosť na pracovisku v čase medzi 8:00 - 15:00),
- zaujímavý sociálny program (výlety, vstupy do wellness a na kultúrne podujatia), pravidelné teambuildingové akcie,
- rast kvalifikácie a možnosť vzdelávať sa; ak budete mať záujem môžete využiť online hodiny s native speakerom v angličtine,
- možnosť práce v materskej spoločnosti v Holandsku (v závislosti od prípadnej požiadavky materskej spoločnosti).

Keďže budete riešiť pracovné úlohy aj s kolegami z materskej spoločnosti a potrebujete byť pritom v pohode a sebaistý/á, znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je nevyhnutnou podmienkou.

Pracovný pomer bude uzatvorený na základe pracovnej zmluvy, pričom prvá je na 1 rok. Následne v prípade spokojnosti na oboch stranách sa predlžuje na dobu neurčitú.

Svoj životopis pošlite na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je podmienkou.

Základné veci, ktoré by ste mali/a ovládať:
- prax v práci s programom SOLID WORKS alebo AUTOCAD, prípadne v inom kresliacom programe, napr. CATIA, PRO-Engineer a s prácou v SAPe (PENTA) je podmienkou,
- skúsenosti so strojárenskou výrobou sú výhodou, ale nie podmienkou,
- máte cit pre detail, ste svedomitý/á a dokážete prevziať plnú zodpovednosť za výsledky svojej práce,
- ste prirodzene vybavený/á proaktívnym postojom k práci,
- máte zvládnutý vlastný time management,
- ste tímový/á pozitívne ladený/á hráč/ka, nemáte problém komunikovať a spolupracovať s ostatnými a zároveň dokážete pracovať samostatne.

Sme holandská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1993, zaoberáme sa strojárenskou výrobou, najmä výrobou technologických zariadení pre krmovinársky priemysel (miešačky, šrotovníky, granulačné linky, obilné silá atď.) a výrobou technologických zariadení na recykláciu starých pneumatík. Ďalšie informácie o nás nájdete na webových stránkach www.aarsen.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1631371  Dátum zverejnenia: 31.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac