Čašník/čašníčka

VAMIKE s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 80, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si milý, usmievavý, komunikatívny a práci prikladáš potrebnú dôležitosť?

Ak áno, tak si na dobrej ceste získať prácu práve u NÁS.

Sme spoločnosť, ktorá vlastní viacero gastro prevádzok v Prešove a Košiciach a preto sa nemusíš báť o stabilitu, lojálnosť a dobré platové podmienky.

Do našej novootvárajúcej prevádzky v centre mesta hľadáme čašníkov na TPP, ale aj brigádnikov.

Pracuje sa na zmeny formou dlhého/krátkeho týždňa. V prípade potreby a spoločnej dohody je možná aj flexibilnejšie nastavená pracovná doba.
Byť vyučený v obore nie je podmienkou, avšak potrebná je prax po dobu minimálne 1-2 rokov.

Hľadáme šikovných, samostatných a komunikatívnych ľudí, ktorých baví práca s ľuďmi a vedia fungovať v tímovom duchu.

Náplň práce zahŕňa:
- obsluha zákazníkov, prijímanie objednávok, práca s pokladňou, hotovosťou a terminálom
- poskytovanie informácií o jedlách a nápojoch
- servírovanie jedál a nápojov
- príprava nápojov
- udržiavanie čistoty na rajóne
- dodržiavanie ostatných interných predpisov našej prevádzky

Čo ponúkame my?

Mzda: 7€ v čistom/hod.

+ tringelty

+ odmeny

+ zamestnanencká zľava na konzum

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis s fotkou na [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

​- ponúkame prácu v mladom kolektíve, kde môže každý záujemca kariérne rásť
​- istota pracovnej pozície a stabilného miesta
​- dobré platové podmienky
​- tringelty​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronomía

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

​- schopnosť pracovať v kolektíve
​- prax
​- efektívne myslenie
​- schopnosť zvládať návalové situácie
​- kreativita​

Sme rozrastajúca sa spoločnosť, ktorá hľadá do svojho tímu nových ľudí s chuťou vzdelávať sa a napredovať v danej oblasti. Ponúkame prácu v mladom kolektíve. (Reštaurácie, bary, jedálne a pod.)

Kontakt

ID: 4817681  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.