Vodič skupiny C

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie nákladného a osobného motorového vozidla,
- Čerpanie pohonných hmôt,
- Pravidelné kontroly a drobné opravy vozidla, hlásenie porúch nadriadenému,
- Výkon práce v súlade so zákonom ( dodržiavanie stanovených prestávok),
- Vedenie knihy jázd,
- Nakládka a vykládka tovaru,
- Kontrola správnosti skutočne odobratého tovaru,
- Rozvoz tovaru zákazníkom ,
- Evidencia obalového konta,
- Zodpovednosť za doklady prepravovaného tovaru.

- Kompletné vstupné školenie,
- Zamestnanecké benefity,
- Prácu v stabilitu spoločnosti,
- Stravné listky.

Žiadosti, prosím, zasielajte mailom na adresu: personalne.praca@vamex.sk, prípadne osobne alebo poštou na adresu : Personálne oddelenie, Vamex a.s.,Košice,Lubina 1 040 12 Košice
DO PREDMETU SPRÁVY NEZABUDNITE ZADAŤ NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.
Vzhľadom na počet zaslaných žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

- Vodičské oprávnenie skupiny "C" je podmienkou,
- Minimálne ročná prax v riadení motorového vozidla skupiny " C " podmienka,
- Orientácia na zákazníka,
- Pracovné nasadenie, samostatnosť,
- Časová flexibilita,
- Odolnosť voči stresu,
- Karta vodiča, KKV výhodou - nie však podmienkou,
- Karta do digitálneho tachografu - nie je podmienkou

Spoločnosť Vamex a.s.,Košice sa zaoberá výrobnou činnosťou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente: chlieb a pekárenské výrobky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lubina 1
040 12 Košice
ID: 332497   Dátum zverejnenia: 12.10.2016