Absolventská prax v zmysle § 51 zákona č. 5/2004 Z.z.o služ. zamest. (Oddelenie Kvality, hygieny a vývoja)

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Lubina 1, 040 12 Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Príspevok vypláca ÚPSVaR mesačne vo výške 65% zo sumy životného minima.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa agendy oddelenia Kvality, hygieny a vývoja,
- denná dokladová evidencia oddelenia,
- iné úlohy podľa pokynov nadriadeného zamestnanca oddelenia.

Získanie potrebnej praxe pre budúce profesijné uplatnenie alebo možnosť získať v spoločnosti zamestnanie na trvalý pracovný pomer .

Uchádzač musí byť absolventom školy do 26 rokov, vedený v evidencii ako uchádzač o voľné pracovné miesto na ÚPSVaR minimálne jeden mesiac. Ak nespĺňate túto požiadavku, nemôžete vykonávať absolventskú prax. Viac informácií získate priamo na ÚPSVaR u Vášho sprostredkovateľa, ku ktorému sa chodievate hlásiť.
Podmienky pre uchádzača:
- vek menej ako 26 rokov,
- nemal ešte pravidelne platené zamestnanie,
- evidovanie na ÚP najmenej 1 mesiac,
- ešte nevykonával absolventskú prax.

Žiadosti, prosím, zasielajte mailom na adresu: [email protected], prípadne osobne alebo poštou na adresu : Personálne oddelenie, VAMEX a. s., Košice; Lubina 1; 040 12 Košice
DO PREDMETU SPRÁVY NEZABUDNITE ZADAŤ NÁZOV POZÍCIE.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veterinárske lekárstvo - Hygiena potravín, resp. vzdelanie ukončené titulom MVDr.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť;
tímová spolupráca;
ochota ďalej sa vzdelávať.
Vodičský preukaz je výhodou, nie podmienkou.

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.
V súčasnej dobe je pekáreň najväčšou pekárňou na Slovensku s rozlohou 10 000 m2, ktorá zamestnáva cca 300 zamestnancov a svojou mesačnou produkciou cca 1 500 ton pekárenských výrobkov pokrýva celý východoslovenský kraj a s obmedzeným sortimentom aj zvyšok Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1269109  Dátum zverejnenia: 21.2.2022