Skladník ( pracovník v sklade)

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 624,- € (brutto) + zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje objednávanie surovín potrebných na výrobu pekárenských výrobkov;
• Zabezpečuje objednávanie obalového materiálu a hygienických pomôcok;
• Vykonáva evidenciu surovín a priebežnú inventarizáciu;
• Spracováva objednávky v počítačovom systéme;
• Vykonáva evidenciu surovín podľa expirácie;
• Zodpovedá za čistotu pracovného prostredia;
• Vykonáva inventúry surovín;

- mladý dynamický tím ľudí,
- systém benefitov;
- podpora uplatnenia vlastných schopností,
- zázemie silnej spoločnosti.

Žiadosti , prosíme, zasielajte mailom na e-mailovú adresu [email protected]. Ku žiadosti pripojte súhlas na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov v zmysle zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vzhľadom na počet zaslaných žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.
DO PREDMETU SPRÁVY NEZABUDNITE ZADAŤ NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.
V súčasnej dobe je pekáreň najväčšou pekárňou na Slovensku s rozlohou 10 000 m2, ktorá zamestnáva cca 300 zamestnancov a svojou mesačnou produkciou cca 1 500 ton pekárenských výrobkov pokrýva celý východoslovenský kraj a s obmedzeným sortimentom aj zvyšok Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1207984  Dátum zverejnenia: 30.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 624,- € (brutto) + zákonné príplatky.