Aplikačný inžinier

VALTEC spol.s r. o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aplikačný inžinieri sú zodpovední za podporu na technickej úrovni na koncových užívateľov a predajcov na území Slovenskej republiky.

Povinnosti a Zodpovednosti
Špecializované úlohy:
• Technické poradenstvo
• Inštalácia a aktualizácia softvéru od spoločnosti LORCH
• Zváracie ukážky a výcvik, vykonávanie a organizovanie školení
• Organizovať a vykonávať zváracie inovatívne procesy
• Služby ako zváranie a uvedenie do prevádzky, odborné školenia, pomoc vo výrobe,...
• vytvorenie aplikačne špecifických parametrov zvárania
• servis a podpora pre národné akcie
• Pomoc s konfiguráciou systému
• Pomoc pri skladaní demo verzií a prenájme zariadení

Ak je to nutné, prevziať úlohy servisného technika alebo odborného poradcu tímu aplikačných inžinierov.

Odporúčanie:
Kompetencie odborného konzultanta a aplikačného inžiniera v jednej osobe !

Zodpovednosť manažmentu: žiadny

automobil, mobilný telefón, notebook, 13-14. plat

poprosíme Vás o zasielanie životopisov na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
Odborné a technické školenia, odbornej praxe:
• dokončený výcvik na spracovanie kovov, ako sú potrubia, oceľové konštrukcie, strojárstvo, stavba lodí, ...
• Európsky zváračský špecialista = EWS (CH: SVS, US / MX / CAN: Zváracia technika Associates stupeň)
• Predajné / komunikačné schopnosti
• Prezentácia technológií
• znalosť práce na PC
• vodičský preukaz

Zručnosti, vedomosti, atribúty:
• Zákaznícky orientovaný prístup
• Ochota pre kontinuálne vzdelávanie
• Tímovo orientovaná práce a ochota zdieľať vedomosti
• Ochota cestovať (Robiť prácu a úlohy podľa priania zákazníka)
• Flexibilita

Jazyky:
• materinský jazyk slovom aj písmom
• angličtina výhodou

predaj a servis zváracej techniky a príslušenstva veľkoobchodná spoločnosť, automatizácia, robotizácia, prenájom obchodných a skladových priestorov, autodoprava, stavebná činnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1810934  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1500 EUR/mesiac