CAD senior konštruktér Catia V5

Valta Engineering s.r.o.

Miesto práce
Košice I, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadame šikovných odborníkov ochotných pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti automobilového priemyslu a to:
- prípravy konceptov, riešenie architektúry a kinematiky, konštrukcie mechanických skupín karosérie, podvozku, interieru a motoriek
- riešenia technických problémov
- komunikácie s oddeleniami, výrobcom a zadávateľom v slovenskom, nemeckom alebo anglickom jazyku
- štandardizácia výrobkov
- CAD konštrukcie konceptov, prototypov alebo produktov pre sériovú výrobu

- zaujímavé a stabilné pracovne miesto v slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného ako aj profesného rastu
- motivačné finančné ohodnotenie
- mladý dynamický tím
- pružná pracovná doba
- podpora vzdelávania, jazykové kurzy
- Teambuildingy + Workshopy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CATIA - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou
- znalosť anglického jazyka výhodou
- prax na pozícii CAD konštruktéra v Catia V5 podmienkou
- precíznosť, presnosť, pedantnosť, vytrvalosť, logické, kreatívne myslenie, tímová práca, komunikatívnosť
- pozitívny vzťah k mechanike a k motocyklom je výhodou

Valta Engineering je slovenská, mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti produktového designu, vývoja a konštrukcie sídliaca v Košiciach. Naším zákazníkom ponúkame kompletne riešenia od prípravy konceptov v inicializačnej fáze, cez konštrukciu prototypov až po sériovú konštrukciu jednotlivých dielcov alebo kompletných zostáv. Medzi našich hlavných zákazníkov patria renomované značky výrobcov áut a motocyklov z Európy.
ID: 2670803  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac