Logo VALMA s.r.o.

Vodič dodávky do 3,5t

VALMA s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 000 EUR/mesiacmesačná variabilná zložka platu, ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz tovaru po zmluvných zákazníkoch

mesačné prémie, malá, rodinná, stabilná firma, ročné bonusy, nové automobily/dodávky

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budeme starostlivo posúdzovať. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

2

Valma s.r.o. je pekáreň, ktorá pôsobí na trhu od roku 2015, pričom náš sortiment výrobkov je veľmi pestrý a predstavujú ho sladké a slané pekárenské výrobky. Naše výrobky predávame najmä v obchodných združeniach Coop Jednota, CBA ako aj menším súkromným predajniam. Naše výrobky sú vyrábané na základe jedinečné receptúry, vďaka ktorým sa naše pekárenské výrobky tešia širokej obľube. Našim poslaním je vyrábať ručne vyrábané koláčiky pre celú rodinu, pripomínajúce tradičné babičkine recepty. Hrdo komunikujeme, že naše výrobký sú vyrábané na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Machút
Tel.: +421910599575
E-mail: poslať životopis
ID: 4821206  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac