Konštruktér / Vývojár pre výrobu obalov

VALLOS s.r.o.

Miesto práce
Štrková, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 400 EUR/mesiac- v závislosti od nadobudnutých znalostí a skúseností - po zapracovaní vieme oceniť Váš prístup a prácu cez odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie konštrukčnej a technologickej dokumentácie
• participácia pri výrobe prototypov / vzoriek
• podpora vývoja a realizácie nových technológií do výrobného procesu
• navrhovanie efektívnejších spôsobov konštrukcií
• optimalizácia spotreby materiálu pri výrobe
• optimalizácia výrobných procesov a návrhy zlepšení
• návrh a objednávanie výsekových nástrojov, potlačových štočkov

- ponúkame prácu v menšom (mladom) kolektíve s personalizovaným prístupom pri zaškolení
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- moderné pracovisko
- osobnostný a profesionálny rozvoj, odborné školenia
- príspevok na stravu

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len úspešných uchádzačov, spĺňajúcich požiadavky a to telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nevyhnutná znalosť niektorého z 2D a 3D CAD systémov (aspoň min. znalosť SolidWorks)
- znalosť grafického programu ako Adobe Illustrator a
pod. výhodou
- flexibilita, samostatnosť a komunikatívnosť, chuť stále
sa učiť, tímová práca
- skúsenosti s prácou konštruktéra pre výrobu výhodou,
avšak privítame aj talentovaného a perspektívneho
absolventa
- ukážky prác a projektov sú vítané

Spoločnosť VALLOS, s.r.o. bola založená v roku 1992 ako výrobno-obchodná spoločnosť a od svojho vzniku vyrába a poskytuje obalové riešenia pre široké spektrum produktov v priemyselnej oblasti. Viac informácií na www.vallos-obaly.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3159495  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac