Lekár - dermatológ

VallMed s.r.o.

Miesto práce
VallMed, Matúšova 56/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
28.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Esteticko-medicínske centrum Vallmed hľadá do svojho tímu Lekára - Dermatológa:
- garant esteticko-medicinskeho centra
- zabezpečenie odbornej konzultácie klientom centra
- práca s vysokošpičkovým laserom Nd:YAG prístroja X-LASE
- estetická dermatológia

- príjemné prostredie, moderne vybavené zariadenie
- možnosť flexibilnej pracovnej doby
- zaujímavé ohodnotenie
- ďalšie benefity

Životopisy prosim zasielajte na nižšie uvedené emailove adresy alebo na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárske vzdelanie, atestácia v obore dermatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

2

- lekárske vzdelanie
- atestácia v obore
- príjemné vystupovanie a ľudský prístup

Esteticko-medicínske centrum

V esteticko-medicínskom centre Vallmed sa špecializujeme na neinvazívne prístrojové ošetrenia tváre a tela, vrátane laserových ošetrení. Ošetrenia, ktoré Vám ponúkame, sú spojením sily kvalifikovaného špeciálne zaškoleného personálu, vysoko účinných lekárskych kozmetických prípravkov, prvotriednej zdravotníckej techniky a príjemného prostredia.
Pri všetkých ošetreniach pleti či tela používame výlučne lekársku dermokozmetiku ako napr. RENLIVE a REJUVE, s obsahom čistých rastlinných extraktov, ktorá je vyvíjaná na základe výsledkov klinických štúdií v priebehu posledných 20-ich rokov, ako aj celosvetovo uznávanú značku Medik8.
ID: 2531792  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou